.

.

Време и време женски џемпер на вратот на вратот на екипажот, лесен, големини XS-xxxl

Време и време женски џемпер на вратот на вратот на екипажот, лесен, големини XS-xxxl

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ништо не вели удобно како вашиот омилен пуловер. Зачувајте се на стилови што ги сакате со времето и џемперот за влечење на вратот на екипажот на Tru. Врвот сè од вашите славни фармерки и пријатни хеланки до миди здолниште и шорцеви од Jeanан, овој разноврсен пуловер е сè што ви треба во еден удобен дизајн. Достапно во најразлични трендовски нијанси, можеби ќе бидете во искушение да грабнете по една во секоја боја. Не грижи се, нема да кажеме. Само на. Материјал : 77% полиестер/23% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Тежина : лесна манжетни и полите; странични отвори на полите. Ofенски џемпер за пулвер на вратот на екипажот од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата