.

.

Женски О-Вратот Вратоврска-Боја Блузи Без Ракави Лето Повик Камизола Hot6sl4872038

Женски О-Вратот Вратоврска-Боја Блузи Без Ракави Лето Повик Камизола Hot6sl4872038

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите (Единица : СМ/Инч) (Забелешка : Табелата Со Генерички Димензии Не е наша големина)Детали За Големината : Биста : 90см/35.43 "Должина : 67см/26.38". —- Биста : 95см/37.40 "Должина : 68см/26.77". —- Биста : 100см/39.37" Должина : 69см/27.17". —- Биста : 105см/41.34" Должина : 70см/27.56". —- Биста : 110см/43.31" Должина : 71см/27.95 " Женски О-Вратот Вратоврска-Боја Блузи Без Ракави Лето Повик Камизола Hot6sl4872038.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата