.

.

Фатуов Женски Модни Дуксери Крпеница Празнични Пуловер Врвови Лабава Фит Еднобојна Розова Облека Со Долги Ракави И

Фатуов Женски Модни Дуксери Крпеница Празнични Пуловер Врвови Лабава Фит Еднобојна Розова Облека Со Долги Ракави И

DEN 582.24

Количината на стоката
Това е достапна

Маици Со Долги Ракави За Женски Дуксер Женски розов пуловер за Женски Зимски Врвови џемпер слоевит женски Женски Врвови Дуксери дуксери за жени карирани плус големина сив дуксер џемпер за денот на благодарноста за Женски Дуксер Со Женски Екипаж Препи Дуксер За Женски Обични Дуксери преголеми девојки дуксери жени плус големина трендовски Женски Врвови Со Долги Ракави Графичка Големина табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 40см/15.75 " Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 117см/46.06 "Ракав : 40.5 см/15.94 "Должина : 67см/26.38". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 41см/16.14 " Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 127см/50.0 "Ракав : 41.5 см/16.34 "Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132cm/51.97 "ракав : 42cm/16.54" Должина : 70cm/27.56 " Удобен Материјал : памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен, ве одржува топло во fall и зима. Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Ребрести Раб И Манжетни/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери Со Туника За Жени. Натпревар : Овој Секојдневен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба. Шик Држач За Јака Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед. Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Голема Вредност. Прилика : Погоден За трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Женски Дуксер Без Качулка Црна Кошула со Долги Ракави Женски Зимски Пуловер Врвови Дуксер На Екипажот Женски Дуксер За Жени. Кошули со долги Ракави жени Лесни Кошули Со Долги Ракави за жени женски удобен дуксер исечен дуксер со дупки за палецот Женски Маици Со Долги Ракави Дуксер На Екипажот Женски Црни женски Дуксери со Долги Ракави за Жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата