.

.

Прилагодено Премиум Џогери-јаглен хедер, xs

Прилагодено Премиум Џогери-јаглен хедер, xs

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие модни панталони напред се опција за чувари кои седат на штандот во поладно време. Тие имаат широк појас со врвки и заострени широки манжетни за глуждот. Овие Премиум Џогери покрај Океанските Кучиња се исклучително меки и доволно дебели за да ве стоплат во студениот ден. Доаѓа со странични џебови и заден десен џеб. . Придобивки. . . тунисекс Џогери. . племенски гусет во меѓуножјето. . плетена долна манжетна и појас. . t Flat нацртајте жици. . заострено Вклопување. . тонирајте го задниот џеб и аголните странични џебови. . . Карактеристики. . . т8.5 мл. 65/35 Памук/Полиестер. . Т3-Крај Предиво. . цофт-Измиен. . тунисекс. . племенски Гусет во Меѓуножјето. . Плетена Долна Манжетна. . заострено Вклопување. . Племенски Појас. . t Flat Нацртајте Жици. . т5-Конец Шиење. . сиде Исечени Џебови. . задниот Десен Џеб. . Прилагодено Премиум Џогери-јаглен хедер, xs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата