.

.

Стегач За Поддршка На Ѕидот На Оџакот Со Завртка Од Нерѓосувачки Челик

Стегач За Поддршка На Ѕидот На Оџакот Со Завртка Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : стегач од нерѓосувачки Челик за прицврстување на системот на оџакот на ѕидот на зградата.Дијаметар-50-200мм (1.96" - 7.87")Спецификација : Материјал : Отпорен На Киселина, Хром-Никел, нерѓосувачки Челик работна температура : 450°CSteel одделение : 1.4404 (ASTM 316/ 316 L)Содржина На Пакетот : 1*Стегач За Поддршка На Ѕидот со Завртка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Стегач од нерѓосувачки Челик за прицврстување на системот на оџакот на ѕидот на зградата. Дијаметар-50-200мм (1,96" - 7,87"). Материјал : Отпорен На Киселина, Хром-Никел, Нерѓосувачки Челик. Максимална работна температура : 450°C. челик одделение : 1.4404 (ASTM 316/ 316 L).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата