.

.

BOO AC Адаптер замена За Cobalt S Android Таблет Полнач Кабел За Напојување PSU

BOO AC Адаптер замена За Cobalt S Android Таблет Полнач Кабел За Напојување PSU

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

AC Адаптер За Cobalt S800 S700 Android Таблет КОМПЈУТЕР Полнач Кабел ЗА Напојување PSU Влез : 100-240 V AC 50/60 Hz Во Светот Напон Употреба Maines PSU. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Ве молиме проверете го моделот на вашата машина пред купувањето, доколку не сте сигурни, ве молиме контактирајте не на почетокот. Должина на кабелот : 4 стапки. AC Адаптер За Cobalt S800 S700 Android Таблет КОМПЈУТЕР Полнач Кабел За Напојување PSU.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата