.

.

Персонализиран Канцелариски Материјал-Персонализирани Стационарни-Персонализирани Белешки-Персонализирани Картички За Белешки - Забелешка-Ви благодариме птица

Персонализиран Канцелариски Материјал-Персонализирани Стационарни-Персонализирани Белешки-Персонализирани Картички За Белешки

DEN 480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој светла и весела канцелариски материјал може да се создаде во различни бои. Совршен како подарок за водителка, роденденски подарок и без никаква причина!Прикажан во фуксија со фуксија пликови, базен со пликови за базен и слива со пликови од слива.Ќе добиете доказ за одобрување пред печатењето.ДЕТАЛИ : - ОВА е 4.25" х 5.5" ПРЕКЛОПЕНА БЕЛЕШКА-празно внатре-лого на сини хартии во прав на задната страна-отпечатено на акции со светла бела ленена картичка од 80 фунти-1 комплет вклучува 10 преклопени белешки, 10 пликови за нарачка : Изберете боја на птица/име и боја на плик од паѓачкото мени. Погледнете ја сликата 8 за избор на бои.САКАТЕ ДА КУПИТЕ ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА?Порака мене и јас ќе се создаде сопствени листата и да се обезбеди цените information.To видете дополнителни преклопени белешки од мојата продавница оди тука : . Персонализиран Канцелариски Материјал-Персонализирани Стационарни-Персонализирани Белешки-Персонализирани Картички За Белешки-Забелешка - ви благодарам / птица во дрво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата