.

.

Јани Ко Адаптер За Полнење Карбонатор ЗА Г Ко Резервоар За Полнење Брз Адаптер

Јани Ко Адаптер За Полнење Карбонатор ЗА Г Ко Резервоар За Полнење Брз Адаптер

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Лесен за инсталирање : Ги Заменува испарувачите на тера/дуо/уметност. Со Адаптерот ЗА Полнење СО2, можете едноставно да го наполните сопствениот цилиндар СО2 со поврзување на комерцијален цилиндар СО2 со цилиндар за брзо поврзување розова СО2.Зошто да не одберете нас? Ова ќе биде совршено проширување на вашата фонтана тера/дуо/уметност. Со овој адаптер за полнење можете да имате рентабилно полнење дома и во секое време кога сакате и можете да заштедите многу пари.Функција Надградба : Нема повеќе размена на празни ЦИЛИНДРИ СО2, нема покомплицирано влечење со нашиот адаптер за полнење, тој е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и се мери. Тој е дизајниран за резервоари СО СО2 со дуо вентил.Спецификации : *Боја : како што е прикажано*Материјал : алуминиумска легура, бакар*Функција : Поврзете ЦИЛИНДРИ СО НАВОЈ CGA320 со машини ЗА ДУО и ТЕРА користејќи цилиндри за брзо поврзување Содржина на пакетот : 1 парчиња CO2 Адаптернота за Полнење : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Лесен за инсталирање : Ги Заменува испарувачите на тера/дуо/уметност. Со Адаптерот ЗА Полнење СО2, можете едноставно да го наполните сопствениот цилиндар СО2 со поврзување на комерцијален цилиндар СО2 со цилиндар за брзо поврзување розова СО2. Зошто да не одберете нас? Ова ќе биде совршено проширување на вашата фонтана тера/дуо/уметност. Со овој адаптер за полнење можете да имате рентабилно полнење дома и во секое време кога сакате и можете да заштедите многу пари. Функција Надградба : Нема повеќе размена на празни ЦИЛИНДРИ СО2, нема покомплицирано влечење со нашиот адаптер за полнење, тој е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и се мери. Тој е дизајниран за резервоари СО СО2 со дуо вентил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата