.

.

Женски Краток Ракав V - Вратот Блузи Униформа Денот На Вљубените Печатени Џебови Медицинска Сестра Блуза Црвениот

Женски Краток Ракав V - Вратот Блузи Униформа Денот На Вљубените Печатени Џебови Медицинска Сестра Блуза Црвениот

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики На Производот : . Карактеристики : Врвови За Печатење, Секојдневни Врвови, Стилски и моден дизајн, зимски И есенски секојдневен Blouse.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Сите Натпревар : ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, многу кул за носење многу нов изглед. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање, Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, дома, вокација и more.It е прекрасен подарок за себе, пријателите или членовите на семејството. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ако сакате полабаво вклопување, можете да купите една големина нагоре. Материјал : Полиестер. Тип на шема : Денот На Вљубените Љубов Печати. Јака : V Вратот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Дебелина : Стандард. Стил : Секојдневен,Моден. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени, Девојче. Што добивате : 1пц Жени Топ Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 17см/6.69" Должина : 66см/25.98 " работна блуза;чиста блуза со копчиња; дуксери за мажи;зелени блузи за жени;машки дуксери;машки фланелни кошули долг ракав;дуксери;. ќебе со качулка за жени;кошули за мажи;дуксер;качулка со патент;црна качулка;дуксери за тинејџерки;графички дуксери;. поштенски дуксер мажи;розова блуза;женски дуксер;божиќни кошули;блузи за жени плус големина;преголем дуксер;машки дуксери;. пуловер за машки дуксери;кошули за денот на благодарноста за жени;кошули за жени;машки дуксер;ќебе качулка жени;женски блузи и блузи;. женски дуксери;женска блуза со долги ракави;женски блузи и блузи;дуксери за мажи;блузи со плус големина;дуксери за жени;жени со качулка со патент;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата