.

.

Девојки Фустани Цвет Лак Туту Фустан За Деца Бебе Свадба Деверуша Роденден Партија Натпревар Формални Фустани Дете Прво Крштевање Крштевка Наметка За 2 Години

Девојки Фустани Цвет Лак Туту Фустан За Деца Бебе Свадба Деверуша Роденден Партија Натпревар Формални Фустани Дете Прво Крштевање

DEN 339.84

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : . 1.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки. 2.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 3.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни. Сезона : Цела сезона. Стил : мода. Фитинг стил : фустан. Повод : Повик. Стилскиот дизајн го покажува вашиот вкус. Погоден за секојдневна облека. Слатко и убаво. Големина шема : . Големина : 70 Препорачана возраст : 1-2 Години Биста : 52см/20,47" Половината : 50см/19,69" Должина : 45см/17,72"Големина : 80 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 54см/21,26" Половината : 52см/20,47" Должина : 49см/19,29"Големина : 90 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 56см/22.05" половината : 54см/21.26" должина : 53см/20.87"големина : 100 препорачана Возраст : 4-5 години биста : 58см/22.83" половината : 56см/22.05" должина : 57см/22.44" мали девојчиња обични фустани летни модни деца облека принцеза се облекуваат облека За мали девојчиња. Стил : летни Мали Девојчиња Се Облекуваат Секојдневно,секојдневно носење,празник, роденден. Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс, фустан За Девојки изработен од памучна ткаенина,добар растеглив,мек удобен и пријателски за кожата. Повод : Обични Фустани за Мали Девојчиња погодни за секојдневни, надворешни активности, фестивал, подарок за забава и секоја пригода. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата