.

.

Машка Антигва Хедер Греј Каролина Пантерс Акција Целосна Патент Јакна

Машка Антигва Хедер Греј Каролина Пантерс Акција Целосна Патент Јакна

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Претставете го вашиот омилен тим за НФЛ како вистински обожавател На Каролина Пантерс со грабање На Оваа јакна Со Полн патент Од Антигва. Заедно со дизајнот со средна тежина и класичниот потсмевачки врат, тој нуди ултра мека ткаенина за да ви биде удобно за време на студеното време. Плус, живописната графика На Каролина Пантерс на предната страна го покажува вашиот дух, совршен кога влегувате во целата акција на денот на играта. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Полн Патент. Официјално лиценциран. Долг ракав. Увезени. Бренд : Антигва. Материјал : 55% Памук/45% Полиестер. Потсмеваат вратот. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури. Полн патент. Везена графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата