.

.

Ханас Фустани Женска Мода Секојдневен Принт Кружен Врат Со Кратки Ракави Долги Фустани Со Големи Димензии Виолетова Л

Ханас Фустани Женска Мода Секојдневен Принт Кружен Врат Со Кратки Ракави Долги Фустани Со Големи Димензии Виолетова Л

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84-88см/33,07-34,65" Половината : 70см/27,56" Ракав : 16см/6,30" Должина : 134см/52,76"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 88-92см/34,65-36,22" Половината : 74см/29.13" РАКАВ : 17cm/6.69" должина : 135cm/53.15"големина : l Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 92-96cm/36.22-37.80" половината : 78cm/30.71" РАКАВ : 18cm/7.09" должина : 136cm/53.54"големина : xl Сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 96-100см/37.80-39.37" половината : 82см/32.28" ракав : 19см/7.48" должина : 137см/53.94"големина : ххл сад : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 100-104см/39.37-40.94" половината : 86см/33.86" РАКАВ : 20СМ/7.87" должина : 138см/54.33"големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 104-108см/40.94-42.52" Половината : 90СМ/35.43" ракав : 21см/8.27" должина : 139см/54.72"женска мода секојдневен печати КРУЖЕН ВРАТ со КРАТКИ РАКАВИ долги фустани ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenен Фустан} ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ q : фустаните за жени се направени од лесен и допир на кожата, ве прави да се чувствувате лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој фустан.Женските фустани се толку елегантни! Не можете да погрешите со овој фустан! Погоден за различни форми на телото. ●ФУСТАНИ за ПЕЧАТЕЊЕ● : како женски фустани, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Фустаните имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој. ®ПРИЛИКА : овој секојдневен фустан лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво е за вас да присуствувате на свадба, забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење или рачно Перење /Сушење На Линија /Не Избелувајте. €НАТПРЕВАР : Спарете го женскиот фустан со капа, ѓердан, хеланки, сандали, ве прават поубави, модни и елегантни. Можете исто така да го спарите со палто во пролет иumn.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата