.

.

Апепал Женски Кратки Ливчиња Ракави Кошули V Вратот Чипка Маица Лабава Вклопуваат Врвови Зелена М

Апепал Женски Кратки Ливчиња Ракави Кошули V Вратот Чипка Маица Лабава Вклопуваат Врвови Зелена М

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Квалитетот е прва и најдобра услуга. Клиентите се сите наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Сезона : Лето. Деколте : Чипка V-Вратот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс . Тип На Ткаенина : Помеша. Тип На Вклопување : Лабаво Вклопување. Големина : S M L XL 2 XL 3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Повод : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци,Филмови,Одмор На Плажа,Секојдневно Носење,шопинг,канцеларија, На Отворено. Нега На Облека : Машина За Перење. Пакетот Вклучува : 1 х ЖЕНСКИ ВРВ (Не Вклучува Други Додатоци). За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. . 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). . Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 68см/26.77" . Големина : М Биста : 102см/40.16" Рамо : 44.5 см/17.52 "Ракав : 21см/8.27" Должина : 70см/27.56" . Големина : L Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 46cm/18.11 " Ракав : 22cm/8.66" Должина : 72cm/28.35" . Големина : XL Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 47.5 cm/18.70 "Ракав : 23cm/9.06" Должина : 74cm/29.13" . Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29 "Ракав : 24cm/9.45" Должина : 76cm/29.92" . Големина : XXXL Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 25cm/9.84 "Должина : 77cm/30.31" flove quiter blouses за жени Лабава Одговара. Материјалот е лесен мек и удобен. Овие женски блузи имаат извонредни детали, многу меки и убави женски маици, ви носат подобро искуство со носење. Qurze DESIGN quemens blouses карактеристики чипка, капа ракав дизајн, v вратот, основни врвови, што го прави разноврсна прилог на секоја гардероба. Додека деталите за вратот од чипка додаваат допир на елеганција, совршено ја покажува шармантната линија на вратот, едноставна и модерна, ве прави шармантни!. Секојдневен шик и никогаш застарен. Осветлете го вашиот изглед со овие маици за жени, додадете прскање на одблесокот во вашата летна гардероба. Questreates questrates jomens tops облечен секојдневен, блузи за жени, летни блузи за жени, кошули со кратки ракави за жени, блузи за жени секси секојдневни, женски блузи и блузи облечени, врвови од тантела за жени, женски кошули облечени секојдневни, v маици за вратот за жени, обични врвови за жени. Quotch quetch овој женски блузи може лесно да се облече нагоре или надолу, совршено се спарува со фармерки, шорцеви, здолништа, панталони. Можете исто така да го обложите со тексас јакна, стилски изглед на кардиган, ќе добиете толку многу комплименти додека ги носите овие блузи од тантела!. Од пригода, Основните женски кошули се погодни за секоја пригода дневно, забава, канцеларија, улица, училиште, датум, одмор, плажа и сите внатрешни или надворешни спортови. Прекрасна летна женска облека погодна за секојдневна или работа, навистина ќе уживате во оваа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата