.

.

Маичка за кратки ракави за Божиќни празници за жени

Маичка за кратки ракави за Божиќни празници за жени

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете ја сезоната на празници со оваа забавна сезонска инспирирана женска кратка ракав за графички маици. Овие се изработени од 100% меки до памукот на допир и се достапни во низа големини и бои за да можете да го најдете идеалното вклопување. Маица со краток ракав. Вратот на екипажот. Празник Божиќ печатена графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата