.

.

Морнарица Спорт Кожа Бел Бод Сребрена Тока Брава Види Бенд 7.5

Морнарица Спорт Кожа Бел Бод Сребрена Тока Брава Види Бенд 7.5

DEN 832.00

Количината на стоката
Това е достапна

Должина На Предметот : 7,5 нематеријал : Акценти : Материјал Од Лента Од Нерѓосувачки Челик : Кожен Материјал : Боја На Акцент 1 : Сребрен Тонеклас /Конектор : Ширина На Бравата на Предметот : 18 mm Watch Ширина на Опсегот : 18 Watch Ширина На Опсегот U/M : Mmaccessory Тип : Часовник Додатокпродукт Тип : Watch Gender : Unisex Material : Примарна Боја : блуеа накит внатрешна категорија додатоци Гледајте Додатоци Гледајте Бендови; Часовници Гледајте Бендови Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци Во Париз. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата