.

.

Ли® Машки Голем И Висок Столар Со Права Нога Јеапан

Ли® Машки Голем И Висок Столар Со Права Нога Јеапан

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие вредни Големи И Високи Фармерки За Столари со Права Нога од Ли одат на растојание во форма, удобност и стил. Одликувајќи се со класичен стајлинг за комунални услуги и јамка за чекан и страничен џеб за подобрена функционалност и практичност, овие столарски фармерки беа направени за мажи кои работат напорно како што играат. Поставувајќи се веднаш под половината, со лабаво вклопување во седиштето и бутот и целосна, права нога, овие фармерки изгледаат добро со вашата омилена маичка или облечени со копче надолу. Силата, истегнувањето и тоа автентично чувство На Ли џин ги прават овие фармерки омилени на или надвор од работата. Лабава во седиштето и бутот. Права нога. Чекан јамка. Комунални Џебови. 70% Памук, 28% Полиестер, 2% Спандекс. Стил #102107710.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата