.

.

Најлабон Моќ Џвакање Мега Јазол Коска Големо Куче Џвакање Играчка ПИЛЕШКО ХХ-Големо Чудовиште

Најлабон Моќ Џвакање Мега Јазол Коска Големо Куче Џвакање Играчка ПИЛЕШКО ХХ-Големо Чудовиште

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Од 1955 година, Најлабоне ги обезбедува најдобрите играчки за џвакање кучиња за да ги задржи крзнените пријатели среќни и забавни додека го задоволува нивниот природен нагон за џвакање. Моќта Џвака МЕГА Јазол КОСКА ГОЛЕМА играчка за џвакање е совршено решение за најголемите, најекстремните џвакачи. Оваа практично неуништлива играчка за џвакање е изработена од најтешкиот материјал на Најлабон и има робусни краеви за џвакање за да ги одржува кучињата предизвикани, поттикнувајќи здрави навики за џвакање на патот. Оваа забавна играчка за џвакање кучиња, исто така, изгледа како вистинска коска на јазол и нуди вкусен вкус насекаде. Коската На Мега Јазолот помага да се исчистат забите додека кучињата џвакаат за да промовираат среќна, здрава насмевка. Играчките за џвакање најлабон се препорачуваат и се прават за решавање на различни предизвици за џвакање! ПРАКТИЧНО НЕУНИШТЛИВА-Долготрајна најлонска коска со робусни краеви за џвакање се спротивставува на најголемите и најекстремните џвакачи. ИЗГЛЕДА КАКО вистинска играчка за џвакање КОСКА – Кучешка коска создадена во позната форма и ги држи крзнените пријатели окупирани. ОБЕСХРАБРУВА ДЕСТРУКТИВНО ЏВАКАЊЕ-Издржливиот дизајн поттикнува здрави навики за џвакање. ГО ПОДДРЖУВА ЗДРАВЈЕТО НА ЗАБИТЕ НА КУЧИЊАТА-Помага во чистење на забите додека кучињата џвакаат. ЗА ХХ-ГОЛЕМИ КУЧИЊА-Големина чудовиште џвакање играчка е наменета за кучиња 50++ фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата