.

.

Outfmvch кардиган за жени Кардиган Обичен Цврст Џеб Кардиган Јакна женски џемпери жени врвови со долги ракави

Outfmvch кардиган за жени Кардиган Обичен Цврст Џеб Кардиган Јакна женски џемпери жени врвови со долги ракави

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US : 4 - - велика Британија : 8 - - еу : 34 - - биста : 110см/43.31" - - РАМО : 44СМ/17.32" - - Ракав : 60см/23.62" - - Должина : 80см/31.50". Големина : М - - САД : 6 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - ЕУ : 36 - - Биста : 116см/45.67 "- - Рамо : 45.50 см/17.91 "- - Ракав : 61см/24.02 "- - Должина : 82см/32.28". Големина : Л - - САД : 8 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - ЕУ : 38 - - Биста : 122см/48.03 "- - Рамо : 47см/18.50" - - Ракав : 62см/24.41 "- - Должина : 84см/33.07". Големина : XL-US : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 40 - - Биста : 128cm/50.39 "- - Рамо : 48.50 cm/19.09 "- - Ракав : 63cm/24.80 "- - Должина : 86cm/33.86". Големина : XXL - US : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 134cm/52.76" - - Рамо : 50cm/19.69" - - Ракав : 64cm/25.20" - - Должина : 88cm/34.65" Outfmvch кардиган за женкардиган Обичен Цврст Џеб кардиган Јакна жени џемпери жени ВРВОВИ СО долги ракави. Женски Моден Кардиган Секојдневен Цврст Џеб Кардиган Јакна Со Долги Ракави Карактеристики : овие отворени кардигани му даваат на вашиот изглед лесен изглед и исто така создаваат силна вертикална линија за да изгледате повисоки И потенки Уникатен Дизајн : Секојдневен и дечко стил, долги ракави, лабаво вклопување, под должина на колкот, мека ткаенина, топло Во малото студено време Овој кардиган опуштено вклопување. Материјалот е сериозно толку мек, ќе сакате да живеете во оваа работа!! Носете со Нашите Есенски Сини Слаби Фармерки, основна маичка и Чизми за трендовски есенски стил!. доволно за да се опуштите, доволно стилски за да се истрошите. Добијте мек, ласкав изглед од кардиган кој нема никакви сврзувачки елементи, Облечете лигав кардиган преку едноставна Маица и фармерки за опуштено преземање на трендсезоната : fall и зима пол : Женматеријал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Ракавот : долга дебелина на ракавот : Стандард.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата