.

.

Ступел Индустрии Гроздобер Тоскански Сончогледи Мека Жолто Кафеава Ѕидна Плоча Од Албена Христова

Ступел Индустрии Гроздобер Тоскански Сончогледи Мека Жолто Кафеава Ѕидна Плоча Од Албена Христова

DEN 671.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 12 х 0,5 х 12 Инчи. Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Албена Христова.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата