.

.

Одговара На Ројал Енфилд Хималајско Задно Тркало Внатрешна Цевка 17

Одговара На Ројал Енфилд Хималајско Задно Тркало Внатрешна Цевка 17

DEN 5662.08

Количината на стоката
Това е достапна

НАСЛОВ НА ПРЕДМЕТОТ : - Внатрешна Цевка На Задното Тркало 17" За Кралскиот Енфилд Хималајски Мотоцикл . ПОГОДЕН за : - Ројал Енфилд Хималајски Модел Мотоцикл . МАТЕРИЈАЛ : - гума . Компатибилен СО ДЕЛ БРОЈ : - 587393/а . Мерење : - 120/ 90-17 Погоден За Мотоцикл Ројал Енфилд Хималајски Модел, Произведен Во Индија,Мерење : Стандардна Големина, Додатоци за Велосипеди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата