.

.

Плоштад Откачи Полиестер Отворено Тафтувани Перници-Боја: Песочник

Плоштад Откачи Полиестер Отворено Тафтувани Перници-Боја: Песочник

DEN 2887.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на удобност и стил на вашиот мебел со Перничиња за Клупи и Столови на Отворено. Овие надворешни перници се одликува со конструкција на врвна надворешна ткаенина. Направено кога е нарачано. Точка Тежина : 7. Точка висина : 5. Точка ширина : 19. Должина на предметот : 42. Материјали : 100% Откачи Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата