.

.

Машки Кошули Летни Тропски Печатени Јака Повик Лабава Копче Надолу Слободно Време Еден Краток Ракав Кошули За Работа

Машки Кошули Летни Тропски Печатени Јака Повик Лабава Копче Надолу Слободно Време Еден Краток Ракав Кошули За Работа

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : L Биста : 120cm/47.24" Рамо : 48cm/18.90" Должина : 72cm/28.35" Ракав : 21cm/8.27" Големина : XL Биста : 128cm/50.39" Рамо : 50cm/19.69" Должина : 74cm/29.13" Ракав : 22cm/8.66" Големина : XXL Биста : 136см/53,54" рамо : 52см/20,47" должина : 76см/29,92" ракав : 23см/9,06" големина : хххл БИСТА : 144см/56,69" рамо : 54см/21,26" должина : 78см/30,71" ракав : 24см/9,45" мажи мода Секојдневен МОДЕРЕН кошули блуза + натпревар ● машка кошула е лесна за совпаѓање И може добро Да Се совпадне Со вратоврски И панталони Од костум.①Прилики кошулата За Мажи е одличен избор за работа, состанок, забава и секојдневно носење.Пол : Менокација : Дневен и работен стил : Модата и формалната, Одлична за лето и крајбрежје ,Модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Кошула Машка Хавајска Кошула Обичен Ракав Со Кратки Ракави Надолу Цветни Печатени Кошули за Плажа. Повик Копче Надолу Хавајски Кошули за мажи Мала Тежина Кратки Ракави Ширење Јака Хавајски Стилски Страничен Пресек Опуштено Вклопување. Добар избор за лето, плажа, одмор и сурфање. Хавајска Кошула Тропски Кошули На Плажа. Носење базен, Ноќна Облека, Дневна Облека, Подарок За Момче, Сопруг, Брат, Внук, Вујко Или Спортови На Отворено, Хавајски Парови Кои Одговараат На Облеката, Ја Носеа со Панталони, Шорцеви, Фармерки, Стебла, Пижами За Да Ви Донесат кул Во Жешките Летни Денови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата