.

.

Алпска Корпорација Цветни Отворен Двор Бистро Сет, Метал 3-Парче Во Собата, Портокал

Алпска Корпорација Цветни Отворен Двор Бистро Сет, Метал 3-Парче Во Собата, Портокал

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете ја вашата градина, двор или палуба за забава со алпски бистро комплети, совршено место за собирање и разговор. Прекрасно изработениот бистро комплет од 3 парчиња ќе ви помогне да создадете пријатна и удобна околина во вашиот двор или преден двор. Изработен од метал со ' рѓосани и уметнички карактеристики, сигурно ќе стане центар на вашата секојдневна релаксација. Тргнете го товарот и ручајте на отворено, попладневен чај или уживајте во прекрасно семејно време за време на слободен викенд. Алпските бистро комплети додаваат совршен акцент на секоја надворешна област додека оставаат долготраен впечаток! СЕТ ЗА СЕДЕЊЕ ВО ДВОР : светла, живописна челична 3-парче бистро комплет со 2 преклопни столици и маса и обезбедува боја на вашиот внатрешен или надворешен простор за живеење или двор. ИЗДРЖЛИВ МЕБЕЛ на ОТВОРЕНО : Вешто изработен од цврст, долготраен челик и обоен со цврста боја, комплетот за двор е издржлив и се спротивставува на здружување на вода со дизајн на летва. ПРЕНОСЛИВ и ЛЕСЕН ЗА ЧУВАЊЕ : Секое парче е лесно и преклопливо, што ги прави лесни за чување кога не се користат или за транспорт до вашиот надворешен простор за јадење на ал фреска или утринско кафе во затворени простории.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата