.

.

Shortуалај Женски Кратки Чизми Чизми Со Чизми До Глуждот Удобност Чизми Слатки Зимски Чевли Што Не се лизгаат Дами Жени Обични Жолти 6

Shortуалај Женски Кратки Чизми Чизми Со Чизми До Глуждот Удобност Чизми Слатки Зимски Чевли Што Не се лизгаат Дами Жени Обични

DEN 847.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Женски Чизми, Чизми, Зимски Чизми, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Чизми До Глуждовиден Тип На Шема : Цветна Боја : Сива, Жолта, Сина, Црвена, Портокалова(По Избор)Големина : САД 4, САД 5, САД 6, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10, САД 11, САД 12 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Тип Трхел : рамно Прицврстување : Тип На Чипка : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона На Телиња : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Работа, Одење Карактеристики : 1. Водоотпорен : горниот дел е изработен од мазен и водоотпорен СТП, топол и мек, ви дава удобно искуство. 2. Нелизгање : Нашиот ѓон Е тпр нелизгачки ѓон, дизајн против лизгање, зголемен зафат за триење на земјата, стабилен при одење.3. Флексибилни : чизмите се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок.Бидејќи може лесно да ве натера да одите и да скокате.4. Повод : можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа, забава, патување, секојдневен живот,чизма до глуждот За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот На Вљубените5. Најдобар избор како подарок со различни класични бои на располагање, давајќи им на вашите уморни нозе остатокот што го заслужуваат.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми До Глужд За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Модни Чизми до Глуждот : Рамни чизми до глуждот во кружен стил.Горниот дел од чизмите до глуждот е изработен од мек СТП со слатки мачки цветни печати, се чувствува шик и симпатичен, изгледа многу убаво. Нелизгачки Надворешен Ѓон НА TPR : модните чизми се избрани TPR како надворешен ѓон кој има одлична отпорност на триење, отпорност на лизгање и отпорност на деформација. Не грижете се за лизгање надолу во влажна состојба, подобро заштитете ги нозете. Дизајн на врвка : Овој пар чевли се дизајнирани со низок дизајн на теле и врвка, кои лесно се лизгаат и полетуваат со прилагодување на врвките. Чизми За Жени : овие модни чизми исклучително ефикасни за одржување на вашите стапала удобни и суви ефикасно. Нозете ќе останат чисти и водоотпорни во денот на снегот. Прилики : Секојдневниот стил ја прави вашата облека да изгледа уникатно. Погоден за сите сезони, носејќи ги за работа и шопинг. Класичните чизми до глуждот одговараат на свечениот фустан, деловни секојдневни, дневни прилики за забави и така натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата