.

.

Трговска марка ликовна уметност Бастија-курика Канвас уметност од Филип Саин-лауд

Трговска марка ликовна уметност Бастија-курика Канвас уметност од Филип Саин-лауд

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, оваа подготвена, галерија, завиткано уметничко дело, има чамци во марина со градски згради во позадина. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата