.

.

Алпска Корпорација 16 Соларна Був Добредојдовте Отворено Статуа

Алпска Корпорација 16 Соларна Був Добредојдовте Отворено Статуа

DEN 511.68

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете го вашиот надворешен простор за живеење Со Алпската Корпорација Бувови Добредојде Градина Статуа. Забавна и декоративна, оваа шармантна статуа на бувови додава разигран и добредојден амбиент на секој надворешен амбиент, како што се градини, влезови, дворови, дворови, патеки, палуби и многу повеќе. Се одликува со преслатко семејство на бувови кое се потпира на дневник за знаци за добредојде, а очите на возрасните бувови имаат ЛЕД светла СО заштеда на енергија НА соларна енергија кои без напор ја осветлуваат неговата околина ноќе. Изградена од издржлива магнезија, оваа соларна статуа на бувови е отпорна на временски услови за да понуди долгогодишна квалитетна употреба. Статуата е со димензии 14 "х 8" х 16 " за совршено вклопување надвор од вашиот дом. 16 Инчен Соларен Був Семејство Добредојдовте Статуа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата