.

.

Женски Отворен Спринт Капут Задебелен Ветроупорен Капут Со Качулка За Возење Велосипед Топла Памучна Јакна Спринт Палто Со Црн Џеб

Женски Отворен Спринт Капут Задебелен Ветроупорен Капут Со Качулка За Возење Велосипед Топла Памучна Јакна Спринт Палто Со Црн

DEN 9068.64

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Спринт Палто На Отворено Со Кадифен И Задебелен Ветроупорен Велосипедизам Топол Памучен Капут Со Качулка Карактеристики : Карактеристики : Секојдневни Врвови,Долги Ракави, Хеџинг,Врвови во Боја,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот на Бојата го прави посекси и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет/Aut : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака За Боја : Јака За Превртување : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Големи Димензии.Усукеубустслеевесхолдерлендерлингтинејџери (KG)XXLXX-Large141641124cm/48.82"66cm/25.98"50.5 cm/19.88"77cm/30.31"175-180cm/68.90-70.87"70-80 Size : XXLSize. : XX-Large US : 14 UK : 16 EU : 41 Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 66cm/25.98"Shoulder : 50.5 cm/19.88"Length : 77cm/30.31"Height : 175-180cm/68.90-70.87"Тежина (КГ) : 70-80 ✿●Се Занимава Со Дозвола} : Одлични подароци за неа, жените, сопругата или за себе. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. [Прилики] : Овојrenchот е погоден за секојдневно носење, кампување, пешачење, возење велосипед, качување, пикник, пешачење, патување, шетање на кучето, гледање игри со топка и други активности на отворено и спорт. Дизајн : Цврста боја, затворање на копчето за прицврстување, џебови за да ги држите личните работи погодно, класични и стилски јакни за теретана за жени, палтото со качулка го одржува вашето топло на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата