.

.

Сехао Криејтив Мини ЛЕД Мала Биро Светилка Може Да Се Преклопи Студентска Светилка Шенјанг Топла Боја Заштита На Очите Читање Биро Светилка Со Клип Пластика

Сехао Криејтив Мини ЛЕД Мала Биро Светилка Може Да Се Преклопи Студентска Светилка Шенјанг Топла Боја Заштита На Очите Читање

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Креативна Мини ЛЕД Мала Светилка За Биро Може Да се Преклопи Студентска Светилка Шенјанг Топла Боја За Заштита На Очите Ламба За Читање Со Клип Карактеристики : име На Ставка : Мини Преклопен Материјал ЗА лед светилка за маса. Големина на пластичен материјал. Прибл. 4x10cm Color : црна, жолта, бела, розова, зелена излезна моќност : 2wbatery : 3x копче ќелија, батеријата може слободно да се замени инструкции за замена На Батеријата.1. Свртете го држачот за светилка2. Отстранете ја кутијата за батерии3. Отворете ја кутијата за батерии ЗА замена 1x мини ЛЕД биро играчка едукативни играчки за деца 5-7, играчки за деца 3-5, крилја на оган играчки,играчка ласо, градење играчки. Ќе добиете : 1x МИНИ ПРЕДВОДЕНА Мала Биро Светилка Играчка. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави итн. Тоа е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели(Образование). Забелешка : ве Молиме внимателно прочитајте го деталниот вовед, ве молиме бидете сигурни дека ќе пристигнете за 7-15 дена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата