.

.

Апликациите За Плочки пијанпианци Се Лепат На Налепници За Огледало Со Круг Налепници За Ѕид За Бебиња За Момче Сјај Во Темната Соба За Цитати Налепници За Бон Умет

Апликациите За Плочки пијанпианци Се Лепат На Налепници За Огледало Со Круг Налепници За Ѕид За Бебиња За Момче Сјај Во Темната

DEN 174.24

Количината на стоката
Това е достапна

1 ПАРЧИЊА Ѕидни Налепници Цитат Декор За Трпезарија Кујнски Налепници Уметност(Без малопродажен пакет)Исчистете ја мазната површина пред да ја залепите може Да се нанесе на која било мазна површина, како што се стаклена врата, стакло на прозорецот, керамички плочки во кујна или бања, очила, апарати за домаќинство, клима-состојба и материјал за каросерија на автомобилот : Пвцпозиција на лепилото на рамна површина без да ги притиснете, така што ќе може да ги повлечеме и повторно да се репозиционира, ако ПОТРЕБНО.,заштита на животната средина, Големина : околу 60*28см/23,6*11 инчизберете мазна, чиста и сува површина. Излупете ги налепниците од листот една по една ако резултатот е задоволителен за вас, цврсто залепете се на површината притискајќи ги воздушните меури нанадвор. и висок квалитет.Количина : 1 PCIf имате меурчиња, земете игла за да ги досадувате. Поставете Го Лепилото На Рамна Површина Без Да Ги Притискате, Така што Ќе Ви Овозможи Повторно Да Ги Повлечете и Репозиционирате,доколку е потребно. Заштита На Животната Средина,. Може да се Нанесе На Која било Мазна Површина, Како Што Се Стаклена Врата, Прозорец, Керамички Плочки во Кујна или Бања, Очила, Домашен Апарат, клима уред и Каросерија на Автомобилот. Големина : околу 60*28см/23.6*11 Инчи. Изберете Мазна, Чиста И Сува Површина. Излупете Ги Налепниците Од Листот Една По Една.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата