.

.

Подвижни Пријатели Бебе Без Ракави Муслин Памук Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Ѕвезди Муслин, 6 Месеци

Подвижни Пријатели Бебе Без Ракави Муслин Памук Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Ѕвезди Муслин, 6 Месеци

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подвижни Пријатели премиум муслин вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за вашето малечко да има топла, пријатна, удобна и безбедна ноќ на спиење. Нашата вреќа за спиење е без ракави и има превртен патент за лесно облекување и исклучување и менување пелени. Нашето ќебе за носење ќе го загрее бебето за време на поладните ноќи со два слоја мек муслински памук, но сепак е многу дише со муслинска ткаенина. Подвижни Пријатели Бебе Без Ракави Муслин Памучна Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Ѕвезди Муслин е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Безбеден сон носен муслин ќебе. Превртен патент за лесни промени на пелени. Направено со мека, пријатна, топла ткаенина. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата