.

.

Влажни н Диви Мегакушион Нагласи, Кој Е Тој Бисер

Влажни н Диви Мегакушион Нагласи, Кој Е Тој Бисер

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Откако ќе пробате перница, никогаш нема да се вратите назад! Овој мек и жив перница компактен е сон за употреба. Изградете своја покриеност со апликацијата без хаос, без врева. Мега Перницата Нагласи, ви овозможува да ги осветлите вашите најдобри карактеристики токму онака како што сакате, со дополнителен бонус на свежа и росна завршница. Преносни перница компактен нуди не-хаос, не-гужва на движење убавина. Покриеност за градење-избирате колку покриеност сакате. Лесната формула нуди поприроден изглед. Компактното перниче е супер погодно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата