.

.

Шампион 841-J8C Никел Свеќичка

Шампион 841-J8C Никел Свеќичка

DEN 2392.80

Количината на стоката
Това е достапна

Супериорна отпорност на корозија. Конвенционална свеќичка со електроди од легура на никел. Се спротивставува на фаулирањето. Определување : Сигурен стартен тип : мали подобрени перформанси на Моторот се спротивставуваат на фаулирање супериорна отпорност на корозија конвенционална свеќичка со електродескардирана легура на никел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата