.

.

Чаир со кадифена школка, тапациран акцент стол за вртење на канцеларија за вртење на канцеларијата, прилагодлива со ментална база, слободно време фотелја за дневна

Чаир со кадифена школка, тапациран акцент стол за вртење на канцеларија за вртење на канцеларијата, прилагодлива со ментална

DEN 2079.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој стол е вашиот најдобар избор, тапацираниот кадифен обвивка за обвивка има стилски изглед и практични функции. Изработена уникатна форма на школка, добар избор е да се стави во спалната соба, дневната соба или канцеларијата, блескава и беспрекорно мешавина со најразлична декорација. Поддршката на грбот и перницата се меки и удобни, го олеснуваат заморот. Цврстата метална база ја гарантира вашата безбедност. Ротирачки пет тркала од 360 степени го олеснуваат лесното и стабилно движење. Изборот на овој стол за вртење на потпирачот за рака не е само психолошко уживање во убавината, туку и физичка релаксација. Карактеристики Стил : Модерна, Рекреирана боја : Сина завршница : Сина кадифе и сребрена основа Големина : 26,6 "L x 24 " W x 28,7 ~ 32,5 "H Тежина : 21.27 bs Максимална тежина Капацитет : 330 bs Материјали : Метал, кадифена метална основа : Потребно е основно склопување со 5 везди : Да, удобни и издржливи материјали : потпирач за грб и перница за одлично удобно искуство. Металната база со пет тркала ја обезбедува вашата безбедност. Прилагодлива висина : столот може да се прилагоди од 28,7 "до 32,5", најчесто користена за клупи, табели за облекување, канцеларија, можете да ја прилагодите висината според сцената . Пријатно чувство : Закривениот потпирач за грб обезбедува поддршка за вашиот грб, плус мека тапацирана перница, која ви дава удобно уживање. Ова е добар избор за дома и работа . уникатен дизајн : изработен посебен облик на школка и дизајн чиста линија, столот за кадифени школки изгледа многу модерно, што може да одговара вештини за инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата