.

.

Л. Мазна-Совршен Тајминг Инструментално-Винил

Л. Мазна-Совршен Тајминг Инструментално-Винил

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ограничен седум инчен винил притискање. Песната е предводена од хип-хоп архитект Ц. Л. Мазна, кој ја доставува својата изјава за мисијата веднаш штом ќе го допре микрофонот : цитат;тука сум да ги удрам со таа сигурна класика.цитат; тој ја вози таа точка дома со искрени, остри рими и за неговото наследство во играта и за неговите идни планови да продолжи да создава. Со оглед на тоа што ова е човекот кој ги ослободи Мека И Братот На Душата и Главната Состојка заедно со пионерот На бум-бап Пит Рок, безбедно е да се каже дека хип-хопот има Потреба Од Ц. Л. Мазна. Јава пушка е инди-рап со седиште во бруклин сталварт Скизу, кој го надополнува својот домаќин со потресни и страсни барови. Двајцата се покажуваат како застрашувачки тим, особено Со Австралискиот продуцент м-Фази зад таблите. Неговиот топол инструмент со примерок додава длабочина на она што се покажа како едно од најдобрите намалувања во библиотеката за Рудници за Јаглен понекогаш-заспани скапоцени камења. Совршен Тајминг / Инструментален (Винил) (7-Инчен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата