.

.

Тарт Тартеист Брзо Сува Мат Усна Боја - # вибин 6мл 0,2 мл

Тарт Тартеист Брзо Сува Мат Усна Боја - вибин 6мл 0,2 мл

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тартеист Брза Сува Мат Боја За Усни - # вибин 6мл/0,2 мл богата дамка за усни која обезбедува целосна покриеност На боите Нуди живописна, непроѕирна боја Со интензивни минерални пигменти Остава брзо сув мат финиш за неколку секунди без пукање Или крварење, ефектот на шминка отпорен на пренос Овозможува престој-вистинито и долго Носење Боја Тартеист Брзо Сува Мат Боја За Усни- # вибин 0,2 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата