.

.

Дозиер Заклучување

Дозиер Заклучување

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Хантер. 3 3/8" затворен заклучување. 2 3/8" црна завршница аус-8А нерѓосувачки пад точка сечилото со палецот обетка и палецот гребен. Стврднат на 56-58 HRC. Зомби Зелена Zytel рачки. Јаже дупка. Клучеви. Црна нерѓосувачки џеб клип. Дизајниран од Боб Дозиер. Дозиер Заклучување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата