.

.

Сребрена Орда #3. Кингфишер Лајт

Сребрена Орда 3. Кингфишер Лајт

DEN 351.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овие екстремно лесни лажици произведуваат заводливо нишање на кое рибите не можат да одолеат. Тие се ефикасни кај бројни слатководни и морски видови, особено лососот и штуката. Сребрена Орда #3.5 Кингфишер Лајт : Приближно 3-1/2" во должина. Исклучително мала тежина. Ефикасно за бројни слатководни и морски видови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата