.

.

Снек Напад Гладни Хангри Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови Бриско М

Снек Напад Гладни Хангри Поштенски Дуксер Машки Женски Брендови Бриско М

DEN 140.64

Количината на стоката
Това е достапна

ШИФРА : 27Д71-18600-БЛК-мр. дуксерите Со Качулка Со Патент се задолжителен елемент во секој плакар. Дуксерите со патент од Брендовите Бриско се направени со претходно намалено руно плетено за совршено, удобно вклопување. Земете го и исклучете го со леснотија со металниот патент што има преклопена ткаенина преку него за целосно предно печатење на прикажаната слика НА ПАКМАН. Необложената хауба има врвка за влечење што одговара на бојата за совршено, пријатно вклопување. Пространи џебови за торбички од облеката обезбедуваат простор за носење на најважните работи или ги одржуваат рацете топли. Мекото чувство на овој дуксер е совршено во студените денови без разлика дали сте на отворено или само се дружите на каучот. Носете го со патент за да останете пријатни или отпакувани за да покажете што носите одоздола! Намаленото натрупување го одржува интегритетот на облеката додека ја носите. Стилската новина графика го прави ова совршен додаток на вашата колекција на омилени џемпери и дуксери! Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина Медиум : Ширина На Градите/Предна Должина 22"х 28". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ова е официјално лиценциран производ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата