.

.

Гилисо Женски Долг Ракав Обичен Качулка Тенок Патент Руно Џемпер Палто

Гилисо Женски Долг Ракав Обичен Качулка Тенок Патент Руно Џемпер Палто

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Долг Ракав Обичен Капут Со Качулка Тенок Џемпер Од Руно Од Патенткарактеристики : прави да изгледате толку убаво,секојдневно,модно и различно.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во или winter.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Одлично за или хеланки.Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црн тексас итн. одлично За Забава, Секојдневно, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Алгенда : Женски Материјал : 100% Полиестердекорација : Џебови Прилика : Секојдневна, Дневна Дебелина : Качулка Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Жените На КОМПЈУТЕР се обложуваат.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642125cm/49.21 "63cm/24.80" 71cm/27.95 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 125cm/49.21 "Ракав : 63cm/24.80" Должина : 71cm/27.95 " тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата