.

.

Ватенка Торба Со Рачка Цртан Филм Печатење Висок Капацитет Силна Носивост Голем Флип-Ап Отворање Јорган Организатор Торба Производи За Домаќинство

Ватенка Торба Со Рачка Цртан Филм Печатење Висок Капацитет Силна Носивост Голем Флип-Ап Отворање Јорган Организатор Торба Производи

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Користејќи поширок дизајн на рачката за носење за да се подобри носивоста на торбата, погодно е да се складира повеќе облека, а големото отворање на размавта им овозможува на децата да ставаат предмети во торбата.Со дизајн со голем капацитет, оваа торба за складирање може да ги задоволи вашите различни потреби за складирање, не само што може да складира јоргани и облека, туку исто така може да ги заштити јорганите и облеката од влажнење и валкање, одржувајќи ги уредни и уредни додека штедите space.It изработен е од полиестерски материјал.Постојат 3 различни стилови за избор.Погоден за дома, училиште и така натаму, оваа торба за складирање има повеќенаменски.Име на ставка : Вреќа За Складирање На Јорган : Полиестер Карактеристики : Голем Капацитет, Патент Клуза, Водоотпорни Детали За Големина : С, Големина : 47см х 20см х 37см/18.5 "х 7.87" х 14.57 " (Прибл.) М, Големина : 52см х 24см х 40см/20.47 "х 9.45" х 15.75 " (Прибл.) Л, Големина : 62см х 25см х 47см/24.41 "х 9.84" х 18.5 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Торба За Складирање На Ватенка(Други Не Се Вклучени) Домашни И Градинарски Материјали За Домаќинство И Кеси за Складирање На Организацијата За Чистење На Домот. Има извонредна изработка, прекрасен изглед и уникатна личност. Цената е разумна и стилот е уникатен. Користејќи поширок дизајн на рачката за носење за да се подобри носивоста на торбата, погодно е да се складира повеќе облека, а големото отворање на размавта им овозможува на децата да ставаат предмети во торбата. Со дизајн со голем капацитет, оваа торба за складирање може да ги задоволи вашите различни потреби за складирање, не само што може да складира јоргани и облека, туку исто така може да ги заштити јорганите и облеката од влажнење и валкање, одржувајќи ги уредни и уредни додека заштедувате простор. Изграден е од полиестерски материјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата