.

.

Оукаили Дами Зимски Чизми Волнено Предиво Чизми Со Средно Теле Страничен Патент Секојдневни Чевли Удобност Ремен Тока На Отворено Црвено САД 6.5

Оукаили Дами Зимски Чизми Волнено Предиво Чизми Со Средно Теле Страничен Патент Секојдневни Чевли Удобност Ремен Тока На Отворено

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Чизми Од Средно Теле, Зимски Чизми, Обични Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Тока За Ремен, Патент, Волнена Предиво : Црвена, Црна, Сива, Кафеава (По Избор)Големина : 4,5 УСД, 5,5 УСД, 6,5 УСД, 7 УСД, 8 САД, 8,5 УСД, 9,5 УСД, сад 10, Сад 11 (Следете ја табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кофа : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, СОСТАНОЦИ, ФИЛМОВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Овие чизми со средно теле имаат класична силуета на чизми со волнено предиво, заоблен затворен прст, тока со три ремени и лесно обложена влошка.2. Задебелениот дизајн ви овозможува да се загреете во студената зима.3. Овие модни чизми изгледаат одлично со различни панталони и здолништа за да создадат разновидни стилски облеки за секоја пригода.4. Не само погоден за сопствена облека, туку и многу погоден како подарок за пријателите.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристики : Спуштете се подготвени со овие чизми од средината на телето кои имаат лесен патент за вклучување/исклучување што обезбедува персонализирано вклопување што ќе ве одржи во стил ова доаѓа. Чизми Со Средно Теле : овие вградени чизми се удобни и стабилни одење со рамно дно. Тие имаат мек вештачки велур горен, кружен прст, рамна пета и дизајн на бравата. Материјал : овие модни женски чизми се направени од вештачки велур кои се издржливи, меки и еколошки. Гумениот ѓон отпорен на абење и против лизгање ви овозможува да одите удобно и непречено. Суштински Чизми За Жени : овие женски чизми совршено одговараат на вашите дневни облеки. Совршен со слаби фармерки, кошули, здолниште. Без разлика дали е свечена или секојдневна облека, може да ве одржува удобни и стилски. Прилики : овие рамни чизми за средно теле погодни за одмор, канцеларија, интервју, шопинг, забава, клуб, туризам, секојдневно, запознавање, улица, бизнис, запознавање, забава, свадба, филмска ноќ, шоу за Пешачење, Божиќ, Ноќта на Вештерките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата