.

.

Машки Зимски Кожени Јакни Преголеми Маскирни Принтови Со Долг Ракав Капут Со Качулка Мода Удобна Ветроупорна Спортска Јакна Темно Сина

Машки Зимски Кожени Јакни Преголеми Маскирни Принтови Со Долг Ракав Капут Со Качулка Мода Удобна Ветроупорна Спортска Јакна

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА STORE Vsssj STORE STORE ZSSJ Е ФОКУСИРАЊЕ на жените мек, Растеглив и лесен материјал; удобен за носење.П2 : Дали ќе се намали или избледи?А2 : имавме направено некој тест и тој нема да се намали или избледи по миењето.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са. Поради разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои разлики во бојата, вашето разбирање би било високо ценето!П5 : како да го исчистите?А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : Ве Молиме не ја избирајте вашата стандардна големина при нарачката. Ова не СЕ големи димензии! Големината на Производот Е Различна,ве Молиме прочитајте ги информациите за големината на описот на производот со цел да изберете своја големина. МАТЕРИЈАЛ : машки Палта ткаенината има истегнување, мека и удобна за носење. КАРАКТЕРИСТИКА : машки јакни палта карактеристики издржлив, мек, топол. НАТПРЕВАР : никогаш не треба да се грижите за надвор од мода, овој капут е одличен за да одговара со секоја облека што ви се допаѓа, како основни блузи, џемпери, маици, долги панталони, спортски панталони и фармерки за да го комплетирате скромниот, убав, гроздобер изглед за секојдневен изглед, особено fall и зима. ПРИЛИКИ : овие машки модни јакни, дебели, топли, удобни за носење, плус големина, јакни со патент, со едноставни, но шик дизајни, совршени за на отворено, одмор, салон, џогирање, работа, пешачење, лов, излегување, возење велосипед итн. УСЛУГИ : Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 26 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме. Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме. Ви благодариме за разбирањето и поддршката!. ●Клучни Зборови + Отстранување На Стомакот На Градите За Мажи;Мажи Меки Памучни Фустани;Лесни Јакни За Мажи;Машки Тркачки Јакни;Машки Зимски Капут 2 Xl;Мажи Со Патент-Предна Јакна;Мажи Графички Дуксер Со Букви Со Цветни Букви;Тенки Јакни За Мажи;Цветни Елеци Мажи;Розов Блејзер Костум Мажи;Водоотпорна Скијачка Јакна Мажи;Машка Лежерна Ленена Јакна Голема И Висока;Обичен Блејзер За Мажи Класичен Фит;Машки Џемпер Со Кардиган Со Долги Ракави;Беж Блејзер За Мажи;Дуксери Со Патент За Мажи Без качулка;Машко Поло Палто;Мажи Со Бела Тексас Јакна;. € Клучни Зборови € Машки Печатен Секојдневен Капут За Патент За Есенска И Зимска Јакна;Мажи Со Јакна Без Ракави;Јакна Со Грејач За Мажи;Долга Машка Водоотпорна Кожа Од Палто;Пешачка Јакна Мажи Лесни;Машки Блејзер Со Светки;Машки Пуловер Дуксери;Машки Елек Со Качулка;Машка Лесна Јакна;Машка Јакна Со Светки;Јакна Од Блејзер За Жени;Машки Елек Со Качулка;Машка Лесна Јакна;Машка Јакна Со Светки;Јакна Од Блејзер Елеци за половината;Спортски Јакни За Мажи Блејзер Лен;Велур Спортска Јакна Мажи;Машки Дуксери; Комплет Машки Елеци И Панталони; Секојдневен Блејзер За Мажи; Кожна Пуфер Јакна Мажи Кол Хаан;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата