.

.

Дете Бебе Момче Девојка Лето Краток Сет Униз Ребрести Краток Ракав Маица Блузи+Кратки Панталони Облека Армија Зелена 2 Години

Дете Бебе Момче Девојка Лето Краток Сет Униз Ребрести Краток Ракав Маица Блузи+Кратки Панталони Облека Армија Зелена 2 Години

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Деца Цветни Печати Круг Вратот Краток Ракав Пуловер+ Кратки Панталони. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Маица со кружен врат и кратки ракави, кратки панталони со висок струк, дизајн што одговара на боите, симпатичен и стилски. Погоден за патување, шопинг и други прилики. Водич Големина : . Големина(см)ttttttt tttt t t. 18-24 Месеци t Tops Должина : t38 t Bust : t54 tsleve : t11 Tpants Должина : t24 пресврт : t42 t Hip : t60. 2-3 години Ttops Должина : t40 t Bust : t56 tsleve : t11, 5 Tpants Должина : t25 пресврт : t44 t Hip : t62. 3-4 години Ttops Должина : t42 t Bust : t58 tsleve : t12 Tpants Должина : t26 пресврт : t46 t Hip : t64. 4-5 години Ttops Должина : t44 t Bust : t60 tsleve : t11, 6 Tpants Должина : t27 пресврт : t48 t Hip : t66. 5-6 години Ttops Должина : t46 t Bust : t62 tsleve : t13 Tpants Должина : t28 пресврт : t50 t Hip : t68. tttttttt TTTTTTTTttttttttt tt. 18-24 Месеци t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t21. 26 tsleve : t4.33 Tpants Должина : t9.45 пресврт : t16, 54 совет : т23.62. 2-3 години Ttops Должина : t15, 75 t Bust : t22, 05 tsleve : t4, 53 Tpants Должина : t9, 84 пресврт : t17, 32 t Hip : t24. 41 . 3-4 години Ttops Должина : t16, 54 t Bust : t22, 83 tsleve : t4, 72 Tpants Должина : t10, 24 пресврт : t18, 11 t Hip : t25, 20 . 4-5 години Ttops Должина : t17, 32 t Bust : t23, 62 tsleve : t4, 57 Tpants Должина : t10, 63 пресврт : t18, 90 t Hip : t25, 98 . 5-6 години Ttops Должина : t18. 11 t Bust : t24. 41 tsleve : t5. 12 Tpants Должина : t11. 02 пресврт : t19. 69 t Hip : t26. 77 . Спецификации : . Материјал : Памук. Применлив Пол : Унисекс. Применлив Возрасен Опсег : Деца. Стил : Секојдневен Стил. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Соодветна Сезона : Лето, aut. Боја : Ѓумбир/Сива/кајсија/Розова/Армиска зелена. Содржина На Пакетот : . 1* Блузи+ 1* Панталони. Забелешки : . 1.Ве молиме љубезно погледнете ја вистинската висина на вашите деца и табелата со големини пред да ја купите. 2.Има 2-3% разлика според рачното мерење. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан од костум е изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, што ќе направи децата да се чувствуваат меки, удобни и да дишат. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен дизајн, маица со кружен врат и кратки ракави, кратки панталони со висок струк, дизајн што одговара на боите, кои се многу убави и модерни. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : овој комплет за костуми е совршена облека за вашите деца во лето иumn, како што се патување, шопинг и така натаму. РАЗНОВИДЕН : горниот дел и панталоните се одделни, горниот дел може да се носи одделно со други панталони, а панталоните може да се носат и одделно со други врвови. УБАВ ПОДАРОК : постојат различни големини за да изберете, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата