.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен багажник што може да додаде шик финиш на која било облека, Lornna By Brinley Co. Овој чизми со високи колена има 4 мм удобна пена ™ ™ insole и прошетка на блок-потпетица за удобен лифт. Елегантна веганска кожа и смела бадем-пети го завршуваат овој екстра-широк стил на теле за современ изглед. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Врвен обем : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата