.

.

Верувај Пеперутка Средно Стакло Сечење Одбор

Верувај Пеперутка Средно Стакло Сечење Одбор

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ботаничката Пеперутка Благослови "Верувај" Табла За Сечење (Мала) ќе ги воодушеви градинарите и љубителите на пеперутки. Одликувајќи се со уметничкото дело На Јапеејн Шаски со нејзините свежи ботанички производи украсени со елегантна калиграфија обликувана како "карт пошта" која служи како позадина за розова пеперутка со потпис. Премногу убав за складирање, овој додаток за калено стакло е корисен на толку многу начини што нема да ви требаат или сакате. На шалтер, служи како корисна табла за сечење, топла подлога / тривета, табла за сервирање сирење, послужавник за коњи и многу повеќе. Гумените стапала што не се лизгаат ја спречуваат таблата да се лизне преку вашиот шалтер. Средно стакло сечење одбор : .3 "х 12" х 8 "(8 х 304 х 202 мм). Калено стакло со обратно печатење со гумени стапала што не се лизгаат. Безбедно за топли јадења До 392° F.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата