.

.

Мавен Тапациран Кревет За Складирање, Кралица, Сива Постелнина

Мавен Тапациран Кревет За Складирање, Кралица, Сива Постелнина

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Жителите на станови и станови насекаде се соочуваат со вистинска неволја. Каде ги чувате сите ваши работи? Ако ви недостасува простор за да ги тргнете вашите негувани работи отколку да не гледате подалеку од Реката Стрит Дизајнира Кревет На Платформата Мавен со Складирање. Скриена на секоја страна од креветот е една фиока за дополнително складирање идеален за поставување на сезонски предмети, облека, постелнина, книги и за што друго немате посветен простор. А што се однесува до самиот кревет, неговата удобност не може да се победи. Не само што системот на летви од свиткано дрво дозволува воздухот слободно да циркулира околу вашиот душек за да обезбеди долговечност, туку обезбедува и голема поддршка за грбот и дистрибуција на притисок. Плус, металната страна и централните шини и ногата додаваат уште поголема поддршка. Ако тоа не е доволно, креветот, исто така, се случува да биде убавица со својот атрактивен тапацир, понуден во ленена или вештачка кожа. Достапни Во Целост, кралицата и кралот големини и понудени во различни бои со душек продаваат одделно. Дхп Мавен Тапациран Кревет За Складирање, Кралица, Сива Постелнина Модерен дизајн со низок профил со чисти линии. Совршен за мали спални соби бидејќи доаѓа со две фиоки за дополнително складирање. Системот за летви од бентвуд обезбедува одлична вентилација. Основите на летви овозможуваат воздухот слободно да поминува под вашиот кревет, одржувајќи го вашиот душек посвеж. Многу добра поддршка за грбот со одлична дистрибуција на притисок. Летвите се прилагодуваат на тежината што им се врши, обезбедувајќи ви вистинска количина на поддршка, не е потребна пролетна кутија. Метални странични шини за загарантирана стабилност и издржливост со централна метална шина и нога за дополнителна поддршка. Достапно во двојна, целосна и кралица големини, во црна или бела вештачка кожа и сива лен. Бродови во една кутија и брзо се собира. Дополнителна основа не е потребна. Кралицата Кревет Димензии : 82.5 "Л х 62.5" В х 13.5 " Х. Кралицата тежина граница : 500 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата