.

.

Двор Смисла Вашон Алуминиум Патио Бистро Сет

Двор Смисла Вашон Алуминиум Патио Бистро Сет

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Двор Смисла Вашон Алуминиум 3 Парче Патио Бистро Сет е идеален додаток за вашиот помал отворен јадење област. Таа седишта 2 луѓе, и е изградена од мала тежина и издржлив алуминиум. Атрактивниот дизајн на саќе во сјајна бела завршница е прекрасен акцент за секој двор. Со вклучената дупка за чадор, овој сет може да се користи во секој надворешен амбиент. Табела димензии : 24 дијамант. x 25h во. Димензии стол : 17w x 17d x 34 H во. Изработени од лесен алуминиум. Сјајна бела завршница. Вклучува чадор дупка. Модерен саќе шема.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата