.

.

Земајте го на темата близнак каки солиден лист сет

Земајте го на темата близнак каки солиден лист сет

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овој сет на листови T400 е луксузно мек и мазен, направен во 400 броење на конецот со памук со финиш на Сатеен. Третирани да бидат без брчки за лесна нега, овие висококвалитетни чаршафи и перници доаѓаат или во цврста боја или дијамантски линии. На врвовите на листовите има дарежливи четири-инчни комери и перници и секаде еластични на вградениот лист за одлично вклопување во креветот. Крајните чаршафи имаат џеб од 16 на целосна големина, кралица и кралски големини и џеб од 12 "на близнакот. Комплетот за листови вклучува рамен и вграден лист и перници (две на поголеми димензии, еден со близнаци). Комплетот е достапен во пет одлични цврсти бои - слива, карибу, каки, ​​Eventide светло сина и бела и морнарица сина и сива за шемата на дијамантските линии. Дополнителни парови на перници во стандард и големини на кралот се достапни одделно. 400 конец брои 100% памук со финиш на Сатеен за луксузно меко и мазно чувство; Третирани да бидат без брчки за лесна нега.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата