.

.

Марвел Црн Пантер: Ваканда Засекогаш - Група Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Црн Пантер: Ваканда Засекогаш - Група Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Марвел Црн Пантер : Ваканда Засекогаш - Група Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународен Марвел Црн Пантер : Ваканда Засекогаш-Група Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата