.

.

PowerPro Плетенка Риболов Линија, Ppr Ssv 40Lb 300yd Сина, [31500400300A]

PowerPro Плетенка Риболов Линија, Ppr Ssv 40Lb 300yd Сина, [31500400300A]

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Реинженериран за сосема ново ниво на цврстина, Super8 Slick V2 комбинира нова 8-крајна, густа ткаена конструкција со докажан процес на Обложување На Технологијата на Телото. S8 SV2 ги обезбедува сите мазни и тивки придобивки од оригиналниот Super8 Slick, плус додадена цврстина на абразија за да ја искине најтешката покривка со иста сила како и традиционалните плетенки од 4 краја. S8 SV2 е достапен Во Сина, Зелена Мов И Зелена Аква, Како и Оникс за оние риболовци кои сакаат да фатат чудовиште бас. Бои : Здраво-Вис Жолта, Морска Сина, Оникс, Аква Зелена, Сјај На Месечината. Тест (ЛБ.) : 10, 15, 20, 30, 40, 50, 65, 80. Технологија : Спектри Влакна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата